menu444 0 932
KURUMSAL

Müşterilerimize layıkıyla hizmet verebilmek için sektöründe uzmanlaşmayı tercih eden firmamız 1993 yılında kurulmuştur. 1993-2001 yılları arasında çelik kapı üretimi yapmakla beraber Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin kuruluş yılı olan 2001 yılından itibaren iç oda kapısını portföyüne katmıştır. 2. Organize Sanayi Bölgesinde 25000 m2 alanda 1000 m2 teşhir alanı geriye kalan mamul ve yarı mamul üretimi olarak faaliyet göstermektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini gelişen ve yenilenen teknolojiyle birleştirmeyi bilen Ayka Kapı, kaliteli işçiliğinin yarattığı alternatif zenginliğe, maksimum güvenliği de eklemiştir.

Bünyesinde, kapsamlı eğitimden geçmiş, alanında uzman, sertifikalı ekiple çalışan Ayka Kapı kaliteye verdiği önemi ispatlamıştır.

Güvenliği, kaliteyi ve estetiği ayrılmaz bir bütün olarak görmeyi bilen ve bu anlayışı ürettiği mamullere en iyi şekilde yansıtan Ayka Kapı, bayilerden ve müşterilerden tam not almış ve bu unsurlar tercih edilme sebebi olmuştur.

TS 12655 Çelik kapı, TS 1905 Hazır Ahşap Kapı Marka Tescil Belgesi, Satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi, acil çıkış kapıları için EN 1363-120 dk. yangına dayanım sertifikasında alan firmamız yurtiçi ve yurtdışı ve projelerde hizmetlerine devam etmektedir.

Projelere uygun zengin çeşidi ile ürettiği mamulleri ürün garantisiyle destekleyip tüketicinin hizmetine sunan firmamız, oluşturulan bayi ağı ile satış sonrası servis hizmetinde istenilen verimliliği sağlamış, Sanayi ve Ticaret Bakanlığından aldığı garanti belgesi ve Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ile müşterisine verdiği bu güveni pekiştirmiştir.

Şu anda yurt içi ve yurt dışı bayi ağlarını güçlendiren ve her geçen gün bu ağa bir yenisini ekleyip, yurt dışında Ortadoğu ülkelerine ihracat yapan Ayka Kapı, her yıl hedeflerine ulaşmanın gururunu yaşamaktadır.

Our Company was founded in 1993 and we were specialized in the industry to provide the best services to our customers.

Since 1993-2001 our company, sited in 2. Organize sanayi –Malatya, produced steel doors and in 2001, we started to produce interne doors too.

Our plant took 25000 m2 which 1000 m2 is reserved for our showroom included semi and complete products.

With both of the long experience and the renewing & development of Technologies during these years, AY-KA Kapı has aquiered a lot of richness of workmanship and maximum of security.

AY-KA kapı provides for its staff comprehensive and best training on different fields which are prooved by certificates.

In AY-KA kapı, the safety, the quality and the estetic are well showed in our products. By the best understanding between us, our customers and our representatives all theirs demands and requests are treated in the best way and we are created in basic for these reason.

Our steel doors are conforme to the TSE Standard 12655, our wooden doors are conforme to TS 1905, our emergency exit doors are conconforme to EN 1363-120mn. We dispose too of our brand’s certificate, our sale and after sale services certificate and our anti fire certificate.

All these certificates make us able to sell our products in interne and abroad.

Also, we provide garanty certificate for our direct client of our products, for our representive. Our client can profit of our garanty service in simple demand and showing of its certificate.

AY-KA KAPI has its own clients in Turkey and abroad searching to develop more its trade net. Our objectives yearly are achieved with our strategic methods and the confidence of our client every where.

. لعملائنا الخدمات أفضل لتقديم الأبواب صناعة مجال في تخصصنا قد و 1993 في شركتنا تأسست الأبواب إنتاج في بدأت " بملاطيا 2 الصناعية المنطقة في مقرها" شركتنا 2001 - 1993 سنة منذ

.الخشبية الداخلية الأبواب صناعة أضيفت 2001 سنة في و الصلبة الخارجية المنتوجات عرض لقاعة خصصت مربع متر 1000 منها مربع متر 25000 ب للمصنع الجملية المساحة تقدر

. مصنعة نصف و الصنع كاملة تطوير و التجديد مع الكافية الخبرة “كابي ايكا “ شركتنا إكتسبت الماضية الطويلة السنوات خلال

. البشرية المعرفة و الخبرة و الأمان وجود مع متميز الانتاج أصبح ، المصنع في المتوفرة التقنيات موثقة جميعها و المجالات مختلف في متميز و شامل تدريب لموظفيها كابي أيكا شركة توفر .بشهادات لهذا شركتنا تأسست قد و ، بوضوح الجمالية و السلامة ، الجودة رؤية يمكن كابي أيكا منتوجات في .الطرق أفضل في معهم التعامل و ممثلينا و عملائنا لحاجيات تفهم و تفاهم إطار في السبب فهي الخشبية الأبواب أما 12655أس - ت عدد للمواصفات مطابقة الصلبة الأبواب ، شركتنا في للمواصفات المطابقة و الإستعجالي الخروج أبواب تجدون كما ، 1905أس - ت عدد للمواصفات مطابقة نوفر و مسجلة التجارية علامتنا أيضا .للنار المضاد الأبواب شهادة كذلك ، دقيقة 120 مدة 1363 ن -أ عدد

.عملائنا و لحرفائنا الظروف أفضل في البيع مابعد و البيع خدمات

. الخارجي و المحلي السوق في منتوجاتنا بيع على قادرين تجعلنا الشهادات هذه كل

. التسليم إثر مباشرة لحرفائنا تقدم ضمان شهادة خلال من البيع بعد ما خدمات نوفر نحن أيضا ذلك و الخارجية التجارة شبكة توسيع نواصل لكن و خارجها و تركيا في عملائها لديها كابي أيكا

. مكان كل في عملائنا ثقة و الإستراتجية أساليبنا بفضل السنوية أهدافنا تحقيق بواسطة

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ayka Kapı, vizyonu doğrultusunda, ileri teknolojileri kullanan, müşteri beklentilerini karşılayan ve ilerleten kaliteli, ekonomik, güvenilir, çevre dostu ürünler geliştirip üretmeliyiz.

Sürekli gelişerek ve farklılık yaratarak, hedef pazarlarda büyümeliyiz.

Yenilikçi ve buluşçu, çabaları destekleyip, eğitim çalışmaları yaparak müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın uzun vadeli bağlarını arttırmalıyız.

İmal etmekte olduğumuz tüm ürünlerin ilgili standartlara uygunluğu ve ürün/hizmet kalitemizin müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkması temel ilkemizdir.

FİRMA KALİTE POLİTİKASI

1- Şirket prensiplerine ve kurumsal kimliğine bağlı hareket eder,
2- Müşteri istekleri doğrultusunda mevcut ürün yelpazesine kaliteden ödün vermeden, yeni ürün ekleyerek
3- Ürün ve hizmet kalitesini arttırıp müşteri memnuniyetini sağlayarak,
4- Sektörümüzdeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek,
5- Bütün çalışanların aktif katılımı ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak
6- Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyma ve etkinliğin sürekli iyileştirilmesini taahhüt eder.
HEDEFLERİMİZ

AY-KA Kapı kalite hedeflerini belirlemiş ve hedeflerinin ölçülebilir olmasını benimsemiştir. Kalite Hedeflerimiz

- Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak
- Müşterilerimizin beklenti ve tavsiyelerini en hızlı şekilde cevaplandırmak
- Proseslerdeki süreci hızlandırarak, ürünü en kısa zamanda teslim etmek
- Kaynak verimini arttırmak
- Makine teçhizat kaynakları
- İnsan kaynakları
- Finansal kaynaklar
- İhracatı artırmak
- Ürün Çeşitliliğini arttırmak
- Yurtiçi ve Yurtdışı bayi ağını güçlendirmek.

SERTİFİKALARIMIZ

2. Organize Sanayi Bölgesi
6. Cadde No: 6 MALATAYA
Posta Kodu:44100
Telefon: 444 09 32
Faks:+90 422 244 0404
E-Posta:info@aykakapi.com.tr

ÜRÜNLER
Çelik Kapı
Laminat İç Kapı
İç Mekan Kapı
Her hakkı saklıdır © 2018 | Çiğdem Dedeoğlu Designpr